Please follow and like us:
0

imageTV’ler hayatımıza 1930lu yıllarda girdi ve 1940lı yıllarda ise renklenerek hayatımızda olmaya devam etti. Günümüzde de teknolojinin en çok kullanılan ürünü diyebileceğimiz televizyonların arızaları da az olmuyor tabi ki.

Sadece televizyonda değil birçok teknolojik ürünü her geçen gün daha da geliştirerek piyasaya sunan Samsung markasının arızalarını da sadece kendisi değil birçok yetkili servis yapmaktadır. Sancaktepe Samsung TV Servis de özel servis hizmeti vermektedir.

2008 yılında ilçe konumuna ulaşan Sancaktepe, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan bir ilçedir. Ve Sancaktepe Samsung TV Servis’i de özellikle televizyon arızaları için hizmet vermekle birlikte sadece televizyon değil küçük ev aletleri, aspiratör, fırın, buzdolabı, elektrik süpürgesi, termosifon, Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve şofben arızaları için de özel servis hizmeti vermektedir!

En uygun fiyatlarla müşterilerin sorunlarını çözmeyi, müşteri memnuniyeti çerçevesi içinde yapmayı amaçlayan Sancaktepe Samsung TV Servis’i sunduğu hizmet için 1 yıl ürün garantisi de vermektedir.

Sancaktepe Samsung Servisi 1980 senesinden beri beyaz eşya servisi piyasasında sadece Samsung markasının değil, bütün beyaz eşya modelleri için özel servis hizmeti vermektedir. Yedek parça değişimi için hizmet verdiğinde ya da bir arıza yapıldığında da ürünün 1 yıl garantisi devam eder. 1 yıl içerisinde tekrar aynı parça sorun çıkarırsa ücretsiz olarak değişimi yapılacaktır. Bize ulaşmak için ise gayet kolaydır. İnternet sitemizden ya da telefon ile ulaşabilirsiniz. Şimdi http://www.samsungtvservis.org web adresini ziyaret ederek online servis talebinde bulunabilirsiniz.

Please follow and like us:
0