Please follow and like us:
0

sunexpress

Uçak ulaşımının ilk başladığı yıllarda adeta bu ulaşım aracını kullanan belli bir kesim vardı. Fakat zaman içinde kullanım arttı hatta havayolu şirketleri arttı ve dolayısı ile rekabet arttı. Bunlarla birlikte artan kampanya ve promosyonlar ise hayatımda yer etti. Kampanya, indirim ve uçak bileti promosyonu denildiğinde büyük bir kaos, karmaşa akıllara geliyor. Bunun sebebi son dönemlerde yapılan havayolu şirketlerinin indirim ve kampanyaları.

Bunların daha uygulanabilir ve yolcular tarafından fayda sağlanan bir hal alabilmesi için düzenli olarak havayolu şirketlerini takip etmek gerekir. Sunexpress uçak bileti kampanyaları için veya tamamen farklı bir havayolu şirketi için direk web sitelerini değil birçok blogu ve siteyi de takip edebilirsiniz. Her şirketin haberini yapan ve size tek
çatı altında sunan birçok blog ve site mevcut. Uçak bileti sorgulama sitelerinden çok bloglar bu noktada size daha iyi ve taze haber verebilirler. Ekonomik uçak bileti için bu tip takiplerin peşini bırakmayın.

Please follow and like us:
0