Please follow and like us:
0

FZXrMUTBir evin en önemli dekorasyon malzemelerinden biri perdelerdir. İnternetin de hızla gelişmesi ile birlikte özellikle insanlar dekorasyon ile ilgili alışverişlerinin büyük bir çoğunluğunu internet üzerinden yapmaya başladı. Durum böyle olunca alışveriş yapmadan önce markaların çıkarmış oldukları modelleri tanıtan dekorasyon blogları da bir hayli önem kazandı. Bugünkü yazımda ben de sizlere bu bloglardan biri hatta en çok ilgi göreni olan Enfes Dekor isimli siteyi tanıtmaya çalışacağım.

Öncelikle sitenin bir blog yani fikir verme amaçlı olduğunu belirtmemizde fayda var. Yani herhangi bir ürünün satışı yapılmıyor. Sadece markaların son çıkarmış olduğu modelleri resim galerileri aracılığıyla görüntüleyebiliyor, fikir alabiliyor hatta aklınıza takılan bir nokta olduğunda yorum bölümü aracılığıyla site editörlerine sorabiliyorsunuz.

Site tasarımına gelecek olursak; tamamen kullanıcının rahat bir şekilde aradığı içeriğe ulaşabilmesine yönelik tasarlanmış, sade, göz yormayan bir tasarım mevcut. Ayrıca sitenin bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi özenle hazırlanmış resim galerisi diyebilirim.

Son olarak sitenin şu aralar gelen talepler doğrultusunda 2015 Perde Modelleri kategorisine yoğunlaştığını ve perde markalarının çıkarmış oldukları katalogları yayınladığını belirtmem de fayda var.

Siz de bu dekorasyon blogunda çıkan en son model ve yenilikleri takip etmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Please follow and like us:
0