Please follow and like us:
0

Beko markasının, servis hizmetleri ile birlikte çok daha iyi yerlere geldiğini düşünüyorum ve özeimagel servis hizmetleri konusunda çok daha iyi olduklarını da söyleyebilirim. Aldığım hizmetler doğrultusunda Özel Beko Servis firmasını sizlere de anlatmak isterim. Yaşadığım deneyimi daha detaylı bir şekilde aktararak sizlerin de bilgi sahibi olmasını sağlayacağım, dilerseniz başlayalım. Beko marka buzdolabımın soğutma konusunda sorun yaratması ile harekete geçtim ve çok sayıda servis firmasına başvurdum ancak hepsi bir başka güne ya da diğer haftaya erteledi. Açıkçası aynı gün servis hizmeti almak isterim ve sanırım bu yüzden özel Beko servis firmasını tercih ettim ve sizlere de tavsiye ediyorum.

444 78 56 numaralı telefon aracılığı ile firmaya ulaştım ve sorunu detaylı bir şekilde teknik destek ekibine ilettim. Sorunla en kısa sürede ilgilenmek için adres bilgilerimi not ettiler ve benim için uygun olan saati de belirledikten sonra telefonu kapattık. Belirttikleri saatte gelirler mi emin değildim ancak verdikleri sözü tuttular ve randevu saatini geçmeden evime geldiler.

Buzdolabını detaylı bir şekilde incelediler ve zaten sorunu da kısa sürede tespit ettiler. Sorunun çözümünde de aynı hıza sahip olduklarını belirtmek isterim ve dilerseniz sizler de bu firmadan hizmet alarak daha objektif bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Beko marka ürünlerinizin her türlü sorunu için işin uzmanı olan bir isim ve ekip yolluyorlar ve bu ekip ile birlikte ürünleriniz çok daha sağlıklı bir şekilde sizlere sunulur.

Özel servis firması haftanın her günü hizmetlerine devam ediyor ve emin olun hafta sonu bile hizmet alabileceğiniz bir firma karşınıza çıkıyor ve sizlere en iyi şekilde hizmet sunuyor.

Please follow and like us:
0