Please follow and like us:
0

IMG_2299Özel Arçelik Servis Karşıyaka, haftanın 7 günü sunduğu çağrı merkezi desteği ile birlikte taleplerinize yanıt vermeye devam ediyor. Çağrı merkezi denilince insanlar bir adım geriye çekiliyor ve işlemlerini halledemeyeceklerini düşünüyor. Bu konuda sizlere hak veriyoruz ve birçok firmanın ne yazık ki çağrı merkezi konusunda amatörce davrandığını da iyi biliyoruz. Biz bu amatör tavra sahip değiliz ve daha da önemlisi çağrı merkezi çalışanlarımız kesinlikle deneyim sahibi elemanlardan oluşuyor ve sorunlarınıza alelade bir çözüm önerisi sunmak adına değil, sizlere ciddi anlamda yardımcı olmak adına karşınıza çıkıyorlar. İşte biz bu konuda farklı olduğumuzu biliyor ve bu farkı bir an önce sizlere de sunmak istiyoruz.

Özel İzmir Bölge Servis – Beyaz Eşyalarınızın Tüm Arızalarında Yanınızda!

Ürün kullanıcıları bilgi almak ve sorularınızın cevabını öğrenmek istiyor. Az önce de belirttiğimiz gibi sahip olduğumuz personel kadrosu kesinlikle bu işin eğitimini almış olan isimlerdir. Deneyimlerimizi ve sahip olduğumuz bilgiyi sizinle paylaşıyor ve daha mutlu ürün kullanıcıları yaratıyoruz. Firma olarak hedeflerimiz dahilinde hareket ediyor ve personel kadromuzu da büyütmeye özen gösteriyoruz. Bugüne kadar bu ekip ile ilgili tek bir sorun yaşamadık ve sorun da yaşatmadık… Eğitimli teknik kadromuz ile birlikte sorunlara en kısa sürede çözüm üretiyor ve bunu büyük bir heyecanla yapıyoruz.

Hedeflerimizden bir tanesi de budur… Mutlu müşteriler bizi de mutlu ediyor ve bunu paylaştığımız sürece bu sektörde yer almaya devam edeceğimizi de çok iyi biliyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızdan sizler ed faydalanmak isterseniz eğer çağrı merkezi ekibimize ulaşarak taleplerinizi saniyeler içerisinde oluşturabilir ve gün içerisinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Please follow and like us:
0