Please follow and like us:
0

Kırılan kalp bir daha onarılamıyor! 2009’da kanser hastalığına yakalanan ve tedavi gören Murat Göğebakan, hastaneden çıktıktan sonra eşi Sema Göğebakan’ın kendisini basketbolcu Doğan Deniz Yiğit’le aldattığını öğrendi. Göğebakan, “Kanseri yendim, ihanete yenildim” diyerek, bir yıl önce eşine boşanma davası açtı. Ancak ünlü şarkıcı bir süre sonra eşiyle barışıp boşanmaktan vazgeçti…

TAZMİNAT VE NAFAKA İSTEMEDİLER
İhanet yüzünden ilişkileri darbe alan Murat-Sema Göğebakan çifti bir türlü eski günlerine dönemedi. İkili, aralarında anlaşarak geçen hafta perşembe günü Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

Avukat bile tutmayan çiftin boşanma işlemlerini Murat Göğebakan yaptı, mahkeme harçlarını da ödedi. Birbirlerinden tazminat ve nafaka talebinde bulunmayan çiftin 11 yıllık evlilikleri 5 dakika içinde sona erdi.


Burası gayet açık ve nettir işte. Kimisi hastalıkla cebelleşirken diğeri ihanet eder, kimisi de kendisi hastayken karşıdakinin kendisine ihanet ettiğini düşünür ve hasta hasta ihanet eder. Böyle insan(!)lar da var işte günümüzde. Hani diyoruz ya insanlık öldü diye evet gördüğünüz gibi ölü bir vaziyette.

Geçmişi kimse silemez, yapılanlar hiçbir zaman unutulmaz, koparılan ip bağlanmaz bağlansa da bir daha eskisi gibi olmaz, olamaz.Çünkü bağlandığı yerden acıtır en çok insanın canını. O hasta yatağında kanserle savaşan Murat Göğebakan bir albüm çıkarmıştı. O albümü de tavsiye ederim ayrıca, dinleyin..Hangi durumda ne halde olduğunu ne yaşadığını çok çok iyi anlatıyor sözlerinde.E malum, kolay bir şey değil hem kanser hem de ihanet yeleğini sırtlaması.


Bir insanın 11 yıllık eşi var düşünsenize. Koskoca 11 yıl aynı yastığa baş koymuşlar, aynı dertleri paylaşmışlar. Hoş bir taraf paylaşamamış aslında gözü hep dışardaymış belli ama neyse. Birinin kalbine girmesine çoktan hazırmış o taraf ve yapmış yapacağını da. Oysa birbirlerine güvenmişlerdi belki de. Ama dişi şeytan güvenini ne hale getirmiş görülüyor.Yarı yolda bırakmaya çoktan hazırmış.

Diyecek tek bir şey var : “ihanet edenler mutlaka bir gün fazlasıyla cezalarını çekeceklerdir.”

Bir de bu haberle ilgili bir kaç yorum var onları da paylaşmak istiyorum..

23 Mart 2011 Çarşamba 14:01

allah biz erkekleri boyle kadınlardan korusun amin… boyle adam gibi adamları bile aldatan kadınlar varya ona şaşıyorum ben. nerede züppe tip erkekler var onlarada köle olurlar nasıl hayat ben anlamadım ya

23 Mart 2011 Çarşamba 14:00

muratın yaşadığı olayları(hastalık dahil) aynen bende yaşadım ve bende ayrıldım.hastalığı yeniyorsun ama o acıyı yenemiyorsun ve yüreğinde hep derin bir şekilde hissediyorsun.allah sabır versin.

23 Mart 2011 Çarşamba 12:51
edep yahu..

23 Mart 2011 Çarşamba 12:50

kocası hastane odalarında kanserle pençeleşiyor, kadın evinde kocasını aldatıyor. işte kadın vicdanı..

23 Mart 2011 Çarşamba 12:33
aldatilmak degilde gercekten sevdiginin seni aldatmasi…zor

23 Mart 2011 Çarşamba 11:43

acaba kocasından farklı ne buldu o adamda da aldattı kocasını… namus kavramı bu kadar basitmiii… okadının hakkı bellidir zaten

Hani herkes diyor ya gerçekten seven aldatmaz,ihanet etmez diye, elin ağzı torba değil ki büzesin, der. Peki neden ? Çünkü birini ne kadar çok sever, ne kadar çok ona bağlanırsanız,herhangi bir kavgada, minik tartışmada, en ufak bir olumsuzlukta sizden farklı birine farklı bir şeye ihtiyaç duyar. Etraftakilerin sözlerine çok kanarlar. Sizin söylediğinizden çok sağdakilerin soldakilerin sözünü dinler. Size inanmaktan çok başkalarına inanarak hareket ederler. Biraz da işin içinde kıskançlık ve inat varsa o artık size ait değildir, eminin olun sizden çoktaaaan gitmiştir.

Ama giden kaybeder biliyoruz ve gittiği gün de herşey biter. Biten sadece bir ilişki değildir aslında geleceği de biter. Güveni boşa çıkar, herşey aklından uçup gider. Yaşadıklarını silemez, her bir şarkıda gözünün önünden geçer, geçmişi yâd eder.

Güzellik geçicidir, yakışıklılık geçicidir. O bir araçtır gönül kapısını açmaya. O açıldıktan sonra gül cemâlin hiçbir önemi kalmaz ruha değersin, ruhtan seversin. Ama sebebi her ne olursa olsun, hiç kimsenin yalanına, ihanetine, göz yumulmaz.. Susarsın belki sen ama onun gün be gün çıkar karşısına.. Hele de hala eskilere karşı bir şey hissedip buna rağmen başkalarıyla cilveleşmeye devam ediyor, günümüzün sosyal ağı denilen o facebookta fotoğraflarını paylaşarak herkese davet çıkarıyor ve altına yorum yazmalarını bekleyiyorsa ve yine kim bilir kaç kişiye daha aynı sözleri veriyorsa.. Çıkar, her türlü çıkar o..


Please follow and like us:
0