Please follow and like us:
0

image Klima bakımlarının ve servis hizmetlerinin inanılmaz bir şekilde yoğun olduğu yaz aylarında firma olarak ekibimizi büyütmeye karar verdik. Büyüyen ekibimiz sayesinde daha hızlı hareket ediyor ve insanlara daha kaliteli hizmetler sunuyoruz. Yaz aylarında evlerde durmak pek de mümkün değil ancak dışarısı da pek iyi sayılmaz.

Bu yüzden klimalar bu anlamda en büyük yardımcımız. Arçelik marka klimalarınızın daha iyi hizmet verebilmesi için belirli aralıklarla servis hizmeti alması gerekiyor. Bakım hizmetlerinde insanlar tedirgin çünkü aylardır kullanılmayan klimaların çok masraf çıkaracaklarınız zannediyorlar.

Özel Arçelik Servis firması sayesinde sandığınız kadar yüksek fiyatlar ödemezsiniz. Biz para için değil memnuniyet ve güven için hizmet veriyoruz para zaten bunların karşılığı olarak geliyor. Firmamız yıllardır bu şekilde ve bu düşünce ile hizmet vermeye çalıştı.

Maddi ve manevi desteğini hiçbir şekilde esirgemeyen ve firmamızı bu noktalara taşımamızda yardımcı olan müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Servis firmamız yalnızca klimalarda değil markası Arçelik olan her üründe profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Bakım ya da montaj hizmetleri konusunda bizlere ve ekibimize güvenebilirsiniz.

Yedek parça garantisi ve işçilik garantisi firmamızda mevcuttur. Zaten servis hizmetlerinde kullandığımız yedek parçalar Arçelik markasının orijinal ürünleridir. Servis sonrası uzun vadede hiçbir sorun yaşamazsınız bizler firma olarak bunun garantisini veriyoruz. En küçük sorunda ya da firmamızdan kaynaklanan hatalarda sizlerden kaçmıyor aksine daha fazla destek oluyoruz.

Please follow and like us:
0