Please follow and like us:
0

izmir-bosch-servisDünya çapında elektronik devi olarak bilinen, ülkemizde de ürünleri ciddi ölçüde yoğun br ilgi ile karşılanan, talep miktarı her geçen gün artan marka Bosch’un her yaşa ve her kesime hitap eden bir elektronik ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu ürün yelpazesi yani çeşitliliğinin içinde beyaz eşya (çamaşır makinesi, bozdolabı, televizyon, bulaşık makinesi), ısıtma ve soğutma sistemleri (kombiler, klimalar, termosifonlar ve diğer elektrikli şofbenler) mutfak araç ve gereçleri (su ısıtıcı, kahve makineleri, fırınlar) ve diğer elektronik ev aletleri yer almaktadır. Görüldüğü gibi her ihtiyaca hitap eden bu özel markanın İzmir’deki özel servis hizmetini sağlayan firmamız Özel İzmir Bosch Servis uzman ekibi ile bütün Bosch marka elektronik ürünlerinizde yaşayacağınız teknik aksaklıklar için faaliyet göstermektedir.

Özel servis firmamızda çok sayıda önemli ve bir o kadar da avantajlı hizmet başlıklarımız bulunmaktadır. Bu hizmetler sırasıyla aynı gün servis, hızlı servis, uzman kadro, orijinal yedek parça kullanımı, garantili servis ve 7/24 aktif çağrı merkezi müşteri destek ekibi olarak karşımıza çıkmaktadır. Hızlı servis hizmetimiz Bosch ürünleriniz için yapılacak olan işlemlerde teknik prosesin uzamaması ve sizin sıkıntıya düşmemeniz için firmamız tarafından sağlanmaktadır. Özellikle küçük ev aletleri için aynı gün servis hizmetimiz mümkündür ve bu hizmet kullanıcılara çok ciddi bir zaman tasarrufu sağlamaktadır. 7/24 çağrı merkezimiz her zaman görev yaparak sormak istediğiniz her soru için hizmetinizdedir. Uzman kadromuz firmamızı diğerlerinden farklı kılan en önemli konulardan biridir.

Bosch ürünlerinize yapılacak olan yedek parça değişim işlemlerinde uzman ekibimiz tarafından tercih edilen parçalar % 100 orijinaldir. 1 yıl garantili servis imkanımız da Özel İzmir Bosch Servis firmamızda bulunmaktadır. Bu ayrıcalıklı hizmeti Bosch ürünlerinize almak için bize ulaşabilirsiniz.

Please follow and like us:
0