Please follow and like us:
0

İstanbul bölgesinde birden çok servis firması var ve belki de bizim bile bilmediğimiz farklı firmalar mevcut. Bu firmaları inceleme altında tutuyoruz vbosch-servise sürekli olarak takip ediyoruz. Rekabet çok güzel şey çünkü bu müşteriye olumlu yansır ve firmaların da kalite ve çalışma gücünü arttırır. Bizler bu rekabeti en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte sürekli takipteyiz ve farklı kampanyaları da gözden geçiriyoruz.

Özel Bosch Servis Merkezi firması ileriye yönelik çalışmalar yapıyor ve hedeflerini her geçen gün biraz daha büyütüyor. Bu çalışmalardan haberdar olmak için yapmanız gereken tek şey zaman zaman çağrı merkezi ekiplerimizden bilgi almak ya da en kolay yolu olan web sitemizi sık kullanılanlar kısmına eklemek. Bosch özel servis firması olarak bazı dönemlerde el broşürleri ya da ilanlar ile birlikte reklam çalışmalarımız oluyor.

Bu çalışmalara bağlı olarak müşteri sayımız elbette artıyor ancak reklam sonrası gelen müşterileri memnun etmek çok daha zor. Talepleri sürekli olarak dinliyor ve çalışmalarımıza bu şekilde yön vermeye çalışıyoruz. Uzman bir ekiple hareket etmek bizim için çok önemli ve bize katkısı çok fazla. Yapılan her çalışma sonrası değerlendirmeler yapılıyor ve bu değerlendirmelere bağlı olarak bir tablo ortaya çıkıyor.

Bu tablo bizim eksilerimiz ve artılarımız. Düzenli çalışmalarımız sayesinde kendimizi çok daha fazla geliştiriyor ve disipline ediyoruz. Bosch özel servis firmasından alacağınız hizmetler doğrultusunda memnuniyet garantisi veriyoruz. İşçilik konusunda bu sektörde parmakla gösterilen ekipler arasında yer almaktayız. Çalışmalarımızdan faydalanmak ve bizlerden hizmet almak için gün içerisinde firmamıza ulaşabilirsiniz.
Web: www.boschservismerkezi.org

Please follow and like us:
0