Geçtiğimiz yılki Anneler Günü için hazırladığı “O Tabak Bitecek” viraliyle sosyal medyada büyük ses getiren Profilo, yine çok konuşulacak bir virale daha imza attı. Günümüzün annelerini konu alan eğlenceli viralin ismi “Yavrum Seni Like Ettim”.

Artık annelerin de bütün gününü internet başında geçiren çocuklarını takip etmek için bu yeni dünyaya alışması şart oldu. Ancak annelerimiz çoktan bilgisayarla ve internet dünyasıyla haşır neşir oldu bile. Türkiye’nin tanınmış reklam ajanslarından Rafineri’nin projesi olan Profilo’nun Anneler Günü virali “Yavrum Seni Like Ettim”de de başrol oyuncuları çocuklarını Facebook’tan takip eden anneler.

Viralde izleyenleri dört sevimli anne karşılıyor. İyi bir Facebook kullanıcısı olduklarını hemen belli eden anneler mükemmel bir şarkı eşliğinde çocuklarına bolca dijital öğütler sıralıyor:

“Bu fotoğraftaki kim?”

“Dayını da ekle gücenmesin”

“Ben bu resmi görmedim, yoksa beni sildin?”

“O duvarın hali ne?”

“Her önüne geleni ekleme”

Bu cümleleri saymayan anne yoktur herhalde.

Viralin belki de en çok beğeni toplayacak yanı annelerin birlikte söylediği “Yavrum Seni Like Ettim” nakaratı haliyle. Muhtemelen bu kısmı dinledikten sonra siz de ortalıkta “Yavrum Seni Like Ettim” diyerek dolaşacaksınız.  Hatta dolaşmaya başlayalım ne diyoruz hep birlikte

‘Yavrum seni like ettim, yavrum seni like ettim, yavrum seni laayyykk ettimmm’… 😀