Bumerang 2012 ödüllerini dağıtıyor.

Türkiye’de gittikçe yaygınlaşan bir blog sistemi mevcut. Herkesin artık bir sitesi, bir  blogu var. Kimleri içerik yönünden kendisini geliştirirken, kimisi tarzını yansıtan görünümleriyle dikkat çekiyor.

Bumads reklam yönetimi ile birlikte 2012’nin en iyi blogları için bir yarışma düzenleniyor. Bu yarışma da 6 farklı kategoride bloggerlar yarışıyor. Her kategoriden 3 finalistin yer alacağı ödül töreninin sonunda finalistler arasından 1 blogger da jüri özel ödülü ile ödüllendiriliyor.

Bu etkinlik 29 Kasım Perşembe günü Hilton Convention Center’da gerçekleşecek “Bumads ile içerik aşkına” günü, dünyaca ünlü bloggerlar, sektörün önde gelen markaları, ajans ve basın mensuplarının buluştuğu konferansla başlayacak.

15 Kasım 2012 tarihine kadar başvuru alımları devam edecek.

Kategori Birincilerini Bekleyen Ödüller

The New iPad
• Geniş kapsamlı basın duyuruları

• Ve sponsorlarımızdan sürpriz ödüller

Peki oylama süreci nasıl olcak diyorsanız..

Oylama Süreci

Katılımı onaylanan siteler, Bumerang ödüllerinde yarışmak üzere 15 Kasım 2012’ye kadar “Oylama Süreci”ne girerler. Bu süreçte Bumerang üyeleri kendilerine verilecek bir link ile oylamaya katılabilirler.
Oylama sürecindeki siteler, kazanma şansını artırmak için; Bumerang ödül ekranından verilen link ile, sosyal medyadaki paylaşımlarla, sitelerine ekleyecekleri “Bumerang Ödülleri Adayı” şablonlarıyla okuyucu ve takipçilerinden oy alabilirler.
Oylama sürecindeki katılımcılar sitelerine kolayca ekleyebilecekleri formatta hazırlanmış “Bumerang Ödülleri Adayı” şablonunu kullanarak takipçilerini sitelerine oy vermeye davet edebilirler.

Bumerang Ödülleri için, tek bir kişi tarafından her 6 kategoriye 1′er oy verilmesi mümkündür. Ancak 1 kategoriye en fazla 1 oy verilebilmektedir.

Sitelere Oy Nasıl Verilir?

Bumerang Ödülleri’ne başvurmuş sitelere oy vermek isteyenler, başvuran adayın sitesinde yayınlayacağı oylama linkinden, sosyal medya paylaşımlarından veya sitesine eklediği “Oy Ver” imajına tıklayarak oylama sayfasına ulaşabilecekler.

Oy vermek için cep telefonunuza gelecek doğrulama kodunu oylama ekranına girmeniz yeterli olacaktır. Cep telefonunuza gelecek doğrulama kodu ve oylama süreci tamamen ücretsiz olup bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kişiler aynı telefon numarası ile her kategoriden sadece bir oy kullanabilecekler.

Jüri Değerlendirmeleri ve Ödül Töreni

Oylama süresi sonunda her kategoriden en çok oyu alarak öne çıkan 10 site arasından jüri üyelerinin belirleyeceği 3’er site finalist olarak ödül törenine katılacak. Kategori kazananları,
29 Kasım Perşembe günü Hilton Convention Center’da gerçekleşecek gecede açıklanacak. Ayrıca, Jüri’nin o gece seçeceği bir site ise “Jüri Özel Ödülü”nün sahibi olacak.
6 kategorinin birincileri ve “Jüri Özel Ödül”
kazanan toplam 7 site, The New iPad ve sürpriz ödülleri kazanacak.

Biz de katılımımızı En Sosyal Blog kategorisine adımızı yazdırarak katılıyoruz.

Siz de desteklemek isterseniz, oy verebilirsiniz. 1 oyunuzu eksik etmeyiniz efem =)


Nasıl oy kullanacaksınız?

Öncelikle bu adrese TIKLAYIN ..

http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-odulleri/43471.htm

Açılan sayfada oy vermek için Cep Telefonu numaranızı yazın. Telefonunuza onay kodu gönderilecek. Rakamlardan oluşan Doğrulama Kodu nu ekrana girdikten sonra Oy Ver dediğinizde siz de desteklemiş olacaksınız.

Merak etmeyin, telefon numaranız hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılmayacak reklam gönderimi yapılmayacak bilginiz olsun. Yani gönül rahatlığıyla oy kullanabilirsiniz. =)