Kırılan kalp bir daha onarılamıyor! 2009’da kanser hastalığına yakalanan ve tedavi gören Murat Göğebakan, hastaneden çıktıktan sonra eşi Sema Göğebakan’ın kendisini basketbolcu Doğan Deniz Yiğit’le aldattığını öğrendi. Göğebakan, “Kanseri yendim, ihanete yenildim” diyerek, bir yıl önce eşine boşanma davası açtı. Ancak ünlü şarkıcı bir süre sonra eşiyle barışıp boşanmaktan vazgeçti…

TAZMİNAT VE NAFAKA İSTEMEDİLER
İhanet yüzünden ilişkileri darbe alan Murat-Sema Göğebakan çifti bir türlü eski günlerine dönemedi. İkili, aralarında anlaşarak geçen hafta perşembe günü Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

Avukat bile tutmayan çiftin boşanma işlemlerini Murat Göğebakan yaptı, mahkeme harçlarını da ödedi. Birbirlerinden tazminat ve nafaka talebinde bulunmayan çiftin 11 yıllık evlilikleri 5 dakika içinde sona erdi.


Burası gayet açık ve nettir işte. Kimisi hastalıkla cebelleşirken diğeri ihanet eder, kimisi de kendisi hastayken karşıdakinin kendisine ihanet ettiğini düşünür ve hasta hasta ihanet eder. Böyle insan(!)lar da var işte günümüzde. Hani diyoruz ya insanlık öldü diye evet gördüğünüz gibi ölü bir vaziyette.

Geçmişi kimse silemez, yapılanlar hiçbir zaman unutulmaz, koparılan ip bağlanmaz bağlansa da bir daha eskisi gibi olmaz, olamaz.Çünkü bağlandığı yerden acıtır en çok insanın canını. O hasta yatağında kanserle savaşan Murat Göğebakan bir albüm çıkarmıştı. O albümü de tavsiye ederim ayrıca, dinleyin..Hangi durumda ne halde olduğunu ne yaşadığını çok çok iyi anlatıyor sözlerinde.E malum, kolay bir şey değil hem kanser hem de ihanet yeleğini sırtlaması.

Devamı »