Etiket: 2010 kpss

2010-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri SınavınaGirecek Adaylardan

Adres ve/veya Sınav Merkezi Değişikliği Yapmak İsteyenlerin Dikkatine!

31 Ekim 2010 tarihinde yapılacak, 2010-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Sınavına girecek olan adaylardan adres ve sınav merkezi değişikliği yapmak isteyenler, bu değişikliği ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet sayfasında bulunan Aday İşlemleri Sistemi üzerinden şifreleri  ile kendileri  yapacaklardır. Adres ve/veya  sınav  merkezi değişikliği 1 Ekim 2010 Cuma günü saat 23:59’a kadar yapılabilecektir. Adres ve/veya sınav merkezi değişikliği isteği Merkezimize dilekçe ile bildirilmeyecek, bu amaçla gönderilen dilekçeler kesinlikle işleme konulmayacaktır.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Kaynak: www.osym.gov.tr

Evet 26 Eylül 2010  tarihinde  yapılması  planlanan  Kamu Personel  Seçme   Sınavının (KPSS-Ortaöğretim/Önlisans) yeni tarihi belli oldu.

Sınav merkezlerine göre aday atamaları yapılmış  Sınava Giriş ve Kimlik Belgelerinin adaylara postalama işlemleri tamamlanmıştır.

Bu yüzden KPSS (Ortaöğretim/Önlisans) sınavında adayların sınav yeri ataması yeniden yapılmayacak ve yeni bir Sınava Giriş ve Kimlik Belgesi gönderilmeyecektir.

Eski Sınav Giriş belgelerinizle birlikte, aynı sınav ve salonlarda olmak üzere  28.11.2010 tarihinde sınava girebileceksiniz.

İlgilenen arkadaşlara önemle duyrulur.. 😉

Kaynak www.osym.gov.tr