Please follow and like us:
0

Selamlar, öncelikle kendimi tanıtayım.. Ben Can ATASEVER, kişisel blogum olan candanblog.com’da çeşitli konularda yazılar yazıyorum. Beni tanımak isteyenler için de http://canatasever.kimdir.com en ideal kaynak sanırım 🙂

Bir süre önce aklıma ‘misafir yazarlık’ projesi geldi.. Diğer bloglarda yazılar yazmak, yeni insanlar tanımak ve farklı bloglara katkı sağlamak; blog yazarlığından keyif alan birisi için çok güzel bir şey değil mi? Hal böyle olunca, blog yazarlığı dünyasında ilk tanıştığım insanlardan biri olan, paylaşımlarını keyifle takip ettiğim ve hiç görüşmesem de tanıştığıma memnun olduğum, maziliguney.com yazarı Ali’ye hemen mail attım.. 1-2 e-posta sonrasında birbirimize bloglarımızda hesap açtık ve birbirimizi misafir yazar olarak kabul ettik..

Ali de seviyor yazılar yazmayı, kelimeleri raks ettirmeyi, beyaza biraz siyah çalmayı.. Ben de uzun zamandır blog yazarlığı yapıyorum.. Bundan böyle maziliguney.com’da da yazılar hazırlayacağım, böylece keyif aldığım işi sadece kendi blogumda değil başka bloglarda da yapmış olacağım!

Yeni yazılarda görüşmek üzere, hoş buldum 🙂


Düzenleme: Biz de hoşgeldin diyoruz o zaman Can’a dimi blogcanım benim.. =)

Please follow and like us:
0