Please follow and like us:
3

Garip bir pazar günü oldu bugün. Bir gece öncesinden sabaha kadar oturup, güneşin doğuşuna kadar yüzüm tebessüm ediyordu. Yüz kasları bir gece de bu kadar mı çalışır insanın?

Ardından bir güzel uyku çektim. Hani öğlen 1’e kadar, uyudum resmen. Ardından yurt dışına çıktık arkadaşla. (Bildiğin yurt la, öyle ülkeler arası değil hee) Ancak yurdun önündeki yol öyle tuhaf ki. Kazalar kazalar yani. Sürekli bir kaza oluyor, ışıklardan kaptıran insanlar deli gibi basıyor gaza. E haliyle sıkıntı çıkıyor. İşte böyle bir durum ortaya çıktı. Yolun kenarından giderken bir adet Nissan pikaplı araç sol kolumdan sıyıraraktan yanımdan geçerek motorsiklete çarptı. Tam karşıdan da bir anne elinde bebek arabası ve yanında küçük kızıyla karşıdan gelirken son anda aracın direksiyonu kırmasıyla onlar da ucuz atlattı.

Hani bildiğin aynı anda 3-5 kişi birden gümbürtüye gidiyorduk. Ardından o yoldan döndük. Benim cebimde bulunan bir miktar para (ki bu miktar 20 TL) nin cebimden düştüğünü farkettiğimle yıkılmam bir oldu. Hani hem canımdan oluyordum yırttım, ardından malımdan oldum.

Hani güzel başlayan bir geceden sonra böyle devam etmesi de çok kötü oldu. Zaten mesaj hakkım da bitmiş, arama hakkım da yok, stajım da haftaya cuma günü bitiyor, bir yandan da staj defteri hazırlama faslı  falan fıstık ortalık karışıyor. Ne kadar da atraksiyonlu bir hayat di mi? Olağğylar olağğylar..

He bir de havada çok fazla kelebek uçuşuyor, söylemeden geçemeyeceğim. Umarım ömürleri günlük olmaz.

Please follow and like us:
3