Please follow and like us:
0

Çeyrek altının fiyatlarının artması çoğu düğünleri sekteğe uğrattı. Gelin & Damat adayları heyecanla pistte takılarını beklerken süprizle karşılaşır. Altın yerine boynuna ufak bir not asılır 🙂

N’apsın bizim Türk insanı, o da istiyor çeyrek altın olsun yarım altın olsun hediye etmeyi. Gel gelelim maddi durumlar her zaman elvermiyor işte. Uçan fiyatlar kaçan borçlar kovalayan alacaklılar.. Bitmek bilmiyor ki bankanın kredi borcu doğru düzgün bir nefes alabilsin, ardı arkası kesilmiyor ki eksiklerin kendisine bir baksın..

İşte böyle bir durumda SAKARYA’nın Akyazı İlçesi’nde hafta sonu dünyaevine giren Nurgül-Gürkan Güt çiftinin düğününde damadın bir yakını, takı merasimi sırasında damadın yakasına espri amacıyla, “Altın takmak isterdim ama” yazılı özür pusulası taktı.

Akyazı Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki Nurgül Akkuş ve Gürkan Güt çiftinin nikahına akraba ve yakınları takı taktı. Bu sırada konuklardan biri damadın yakasına espri amacıyla “Hamd olsun bu günleri de gördük. Altın takmak isterdim Ama..! Altın fiyatlarından haberiniz var mı?” yazılı not pusulası taktı. Yakasına takı yerine pusula takılan damat durumu şaşkınlıkla karşıladı. Çevrenin ikazları ardından not, damadın kız kardeşi tarafından alındı.

SAKARYA’nın Akyazı İlçesi’nde hafta sonu dünyaevine giren Nurgül-Gürkan Güt çiftinin düğününde damadın bir yakını, takı merasimi sırasında damadın yakasına  “Hamd olsun bu günleri de gördük. Altın takmak isterdim Ama..! Altın fiyatlarından haberiniz var mı?” yazılı not pusulası taktı.

Altın kalpli yakınından, altın kadar değerli bir hediye..

Mutluluklar efenim sizlere..

Please follow and like us:
0