Please follow and like us:
0

AKP'den solmuş çelenk

AKP’den solmuş çelenk

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk ölümünün 72.yılında AKP Buca Örgütü tarafından kurumuş ve solmuş çiçeklerle anıldı.

Cumhuriyet’in Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 72. ölüm yıldönümünün anıldığı 10 Kasım’da İzmir’in dört bir yanında saygı duruşları, Ata’ya olan bağlılık gerçekleştirilirken AKP Buca teşkilatının koyduğu çelenk büyük tepki çekti.

Konuyla ilgili konuşan AKP Buca İlçe Başkanı Mustafa Solmaz’ın ise çelenk eleştirisiyle ilgili olarak 8 yıldır aynı çelengi koyduklarını belirterek, “8 yıllık aynı çelengi koyuyoruz. Daha önce neden haber olmadı da şimdi haber oluyor. Bu Öküz altında buzağı arama gibi bir şey. Benden daha iyi Atatürkçü olmaz. Art niyetlerle mücadele ediyoruz” dedi.

İşte o çelenk

a1.jpeg

a2.jpeg

E ama bu da olmaz yani. 8 yıldır aynı çelengi koyuyoruz demek ne demek yahu! Böyle bir gerekçe olabilir mi Allah’ını seversen. Sen ilçe başkanı olmuşsun ama …. olamamışsın bence. Böyle bir zihniyet yoktur. Çiçek miçek kalmamış orda resmen “ot”laşmış. Ya göz var nizam var hiç mi dikkatini çekmedi, hiç mi kontrol etmedin çelengi. Bari geçtim çiçeği börtü böceği, sade bir çelenk gönderseydin de yanlarında o “ot”lar olmasaydı, o bile kâfi gelirdi. Saygısızlıktan başka bir şey değil bu..

Özrün kabahatinden büyük senin,bir kez daha düşünmeniz dileğiyle sayın(!) başkanım!..

Please follow and like us:
0